“Няма нападки. Има ясно изразено мнение. С когото разговарям и по какъвто повод разговарям, съм напълно ясен и главното недвусмислен.
Няма нужда да ми цитирате закони, когато ви питам за вашия морал по конкретен въпрос. Аз не преценявам законите, а Вас в диалога.
Конкретно започнах, не давам коментар, какво забелязвам като дисонанс с политиката, защото е съвсем ясно, че не Ви интересува моралът, а законът.
Свежо стимулира публикуването в други блогове с цел да се разпространи сред повече българи.
Вашето спазване на този стимул е обсебване на информация. Давате на Свежо само това, което ви е от лична полза и прибирате в блога си само това, което ви е от лична полза. Защитавате този свой подход. Очевидно е, че нямате намерение да придобиете критерий за спазване на обществени интереси.
Не е нападка, а е чиста констатация, извод по факти.”
Коментар на бойкоСтефанов
“Няма нападки. Има ясно изразено мнение. С когото разговарям и по какъвто повод разговарям, съм напълно ясен и главното недвусмислен. Няма нужда да ми цитирате закони, когато ви питам за вашия морал по конкретен въпрос. Аз не преценявам законите, а Вас в диалога. Конкретно започнах, не давам коментар, какво забелязвам като дисонанс с политиката, защото е съвсем ясно, че не Ви интересува моралът, а законът. Свежо стимулира публикуването в други блогове с цел да се разпространи сред повече българи. Вашето спазване на този стимул е обсебване на информация. Давате на Свежо само това, което ви е от лична полза и прибирате в блога си само това, което ви е от лична полза. Защитавате този свой подход. Очевидно е, че нямате намерение да придобиете критерий за спазване на обществени интереси. Не е нападка, а е чиста констатация, извод по факти.”
Виж всички коментари по публикацията