Драма във втората контрола на ЦСКА в Турция - шест гола и три дузпи белязаха проверката (видео)

След три дузпи и шест гола ЦСКА завърши при резултат 3:3 във втората си контрола на турска земя, която бе срещу азербайджанския Симруг. Азерите, които са втори в местното първенство, поведоха с попадение на Гурбанов. С два гола на Лукас Саша и Мартин Камбуров до почивката червените обърнаха резултата в своя полза. През втората част главният рефер отсъди три дузпи - две за Симруг и една за ЦСКА, които бяха реализирани. Първо Поляк изравни за 2:2, а малко по-късно Сержиньо отново изведе армейците напред, за да дойде 90-та минута, когато съдията измисли, че Грънчов е извършил нарушение и Марио оформи крайното 3:3.

Проверката ще се запомни с първото попадение на новото червено попълнение Мартин Камбуров и добрата игра на армейския юноша Васил Попов. Добро ниво демонстрира и друг млад футболист - Ивайло Чочев, който, въпреки 19-те си години, през втората част показа завидно майсторство и хладнокръвие в центъра на терена.

ЦСКА започна по-активно срещата и първата опасност бе пред...