Силен Супер Бобо наниза 20 точки! Олимпиакос с трудно 3:0 над Финикас - SportVox

Отборът на Олимпиакос, където играе родният национал Боян Йорданов, записа 18-а победа в гръцкото волейболно първенство. „Червено-белите“ надиграха като гост Финикас с 3:0 (25:23, 25:22, 25:20) гейма в среща от 19-ия кръг, играна този следобед.

Мачът започна и вървеше равностойно със силни изяви и от двете страни на мрежата. На моменти Супер Бобо и компания повеждаха в резултата, но грешки в изобилие от начален удар им попречиха да задържат преднината си и отново се стигаше до успорваното точка за точка. В крайна сметка обаче, класата на гостите наклони везните в тяхна полза, а неспасяемите забивки на Супер Бобо отново бяха в основата на успеха за 25:23 и 25:22, дръпвайки с 2:0 гейма.

В третата част гостите показаха напълно нов облик и от самото начало поеха инициативата, налагайки пълна доминация с категорични разлики в резултата, а Боян Йорданов заби по великолепен начин последната точка, изпълнена с много мощ за 25:20 и крайното 3:0 гейма в полза на своите...