Обзор на кръга в Югоизточната "В" група

23.03.2013     Созопол - Левски (Карлово) 2:1    Созопол записа първа победа от началото на пролетния полусезон в Югоизточната "В" група. Тимът на Румен Димов се наложи над Левски Карлово с 2:1.  Созопол има 30 точки и е на 11-о място. Левски е на 14-а позиция с 25.     24.03.2013     Мастер (Бургас) - Арда (Кж) 8:0     Мастер Бургас продължава възходящата линия на своето представяне в Югоизточната "В" група. В двубой от 22-ия кръг тимът на Нено Ненов разгроми гостуващия Арда Кърджали с 8:0 и го засили със страшна сила към областните групи. През първото полувреме бургазлии стигнаха само до един гол. Негов автор стана легендата Стоян Ненов. През втората част се разписаха още Стоян Мантаров, Райчо Раев на два пъти и Петър Колев, отличил се с 4 гола. С победата Мастер се изкачва на 3-о място в класирането с актив от 44 точки. Арда е на дъното с 6 пункта.     24.03.2013     Загорец - Верея (Стара Загора) 1:0    Загорец победи с 1:0 Верея Стара Загора в двубой от 19-ия...