Байерн Мюнхен унизи Хамбургер с 9:2 (видео)

Баварците унижиха Хамбургер с 9:2 в 27-ия кръг и ще спечелят шампионата при успех в следващия кръг Сн.: EPA/БГНЕС

Байерн Мюнхен записа една от най-впечатляващите победи в историята на Бундеслигата. Баварците унижиха Хамбургер с 9:2 в 27-ия кръг и ще спечелят шампионата при успех в следващия кръг.

Клаудио Писаро вкара 4 гола, Робен добави два, Шакири, Швайнщагер и Рибери добавиха по един за внушителния успех.

Баварците отправиха огромно послание към италианския шампион Ювентус, който идва на "Алианц Арена" във вторник вечер за първи четвъртфинал в Шампионската лига. Байерн записа 10-а поредна победа в Бундеслигата и вече има страховитите 109 гола в 42 мача през сезона.

Головата серия започна в петата минута. Кроос подаде на Шакири, който изстреля ниско воле в долния ъгъл за 1:0. Адлер веднага след това спаси удар с глава на Кроос, но вторият гол не закъсня. Домакините бързо...