Обзор на кръга в Североизточната "В" група

Провадия победи Септември Тервел като гост с 1:0 в двубой от 20-я кръг на Североизточната "В" група. Срещата започна главно с игра в центъра на терена. Домакините повече владееха топката, но така и не стигаха до реални положения пред вратата на Дянков. Завърза се здрав мач, изпълнен с доста единоборства и до почивката отборите не успяха да си отбележат гол. Началните минути на втората част никак не се различаваха от играта през първото полувреме.   До 56-тата минута, когато при една атака нападател на гостите бе фаулиран на 22-23 метра от вратата. Назначеният пряк свободен удар бе изпълнен отлично от Иво Богданов, който намери ъгъла на вратата за 0:1. След гола домакините се втурнаха да изравнят резултата, подкрепяни от над 350 свои привърженици. Натискът им обаче бе хаотичен. За сметка на това оголиха тила си, където бързите нападатели на провадийци пробиваха опасно. Няколко пъти техните нападатели оставаха очи в очи с вратаря на домакините, но не успяха да отбележат. В 88-та...