Ди Натале донесе победата на Удинезе над Лацио със супер голлинията

Ди Натале донесе победата на Удинезе над Лацио със супер голлинията Сн.: Gong.bg

Страхотен гол на Антонио Ди Натале донесе победата на Удинезе с 1:0 над Лацио в мач от 33-тия кръг на Серия А.По този начин Удине направи много важна стъпка в борбата за място в евротурнирите през следващия сезон. Лацио пък допълнително си усложни положението и след като доскоро се бореше за място в Шампионската лига, сега може и да изпусне дори място в Лига Европа през следващия сезон.В момента Удинезе и Лацио делят петото място с по 51 точки, колкото има и Рома, но с мач по-малко.Единственият гол в мача падна в 17-а минута, когато Габриел Силва центрира чудесно към Тото Ди Натале, а неостаряващият голаджия вкара със страхотен ножичен изстрел от около 10 метра.В друг мач от кръга Дженоа и Аталанта завършиха наравно 1:1 след голове в първите 8 минути на мача. В 6-а Флоро Флорес откри за Дженоа, а Дел Гросо възстанови...