Моуриньо треньор на Бербатов в бенефиса на Балак 1478

Моуриньо треньор на Бербатов в бенефиса на Балак

06.06.2013 09:08 | Футбол Свят

Жозе Моуриньо стана треньор на Димитър Бербатов за един мач. И не го смени нито за минута.

Бербатов игра в отбора на световинте звезди в бенефиса на германската звезда Михаел Балак в Лайпциг. Нападателят на "Фулъм" удари греда, а отборът спечели с 4:3 срещу "Балак и приятели", воден от Руди Фьолер.

Мачът се игра до 83-ата минута, когато осветлението изгасна. Тогава всички гости се наредиха и направиха шпалир на големия халф на Германия, минал през "Кайзерслаутерн", "Байер", "Байерн" и "Челси". За последно Балак вкара три гола в своя бенефис.

Моуриньо се почувства като във времената в "Челси". Оказа се, че е треньор на бившите си асове Балак, Дидие Дрогба, Микаел Есиен, Рикардо Карвальо и Флоран Малуда. Веднага след мача Специалния имаше тежка задача - да преговаря със съперника си на терена Руди Фьолер за трансфера на Андре Шюрле. Нападателят на...