САЩ и Клинсман се спасиха в края 797

С щастлив гол на Брад Евънс във втората минута на добавеното време, САЩ измъкна 2:1 като гост на Ямайка в световна квалификация.

Янките надиграха съперника и водеха с 1:0 в 89-ата минута, когато нападателят на английския Лестър Джърмейн Бекфорд заби шокиращ изравнителен гол.

Но отборът, воден от много критикувания Юрген Клинсман, натисна решително в последните секунди и Евънс вкара отблизо - 2:1.

Мексико не съумя да спечели като гост на вдъхновения и корав тим на Панама - 0:0. А

Коста Рика победи с 1:0 у дома Хондурас и се изкачи на върха в зона Северна и Централна Америка и Карибите.

Костариканците имат 7 точки от 4 мача, колкото има и тимът на САЩ. С 6 точки трети е Мексико, който обаче има и мач повече.

ЕТИКЕТИ: МЕКСИКО САЩ ЮРГЕН КЛИНСМАН Пазарувай в MediaMall.bg - книги, музика, филми и абонаменти