Англия и Чили завършиха 1:1 на световното до 20 години - СПОРТ - Новини - Телевизия Европа

Юношите на Англия отново не успя да запишат победа на Световното първенство до 20 години, което се провежда в Турция. Британците завършиха 1:1 срещу Чили и след равенството в първия мач срещу Ирак имат две точки в група Е. Чили пък е лидер с 4, като в последната среща играе срещу иракчаните.

През първата част англичаните създадоха няколко положения за гол, но в 32-та минута Енрикес беше съборен в наказателното поле и главният рефер отсъди дузпа в полза на южноамериканците. Зад топката застана Николас Кастильо и откри резултата с втория си гол в турнира.

До края на частта англичаните доминираха, но не стигнаха до попадение.

През второто полувреме двата тима не създадоха много чисти положения, но в 65-тата минута много хубава атака на Англия доведе до изравняването на резултата. Точен е централният нападател Хари Кейн. До края на срещата не се случи нищо интересно и двата тима разделиха точките.