ЦСКА и ”Локо Пд” не успяха да си отбелжат гол

ЦСКА успя да стигне само до равенство 0:0 при домакинството си на ”Локомотив Пловдив” Сн.: БГНЕС

Събраният само в рамките на няколко дни отбор на ЦСКА успя да стигне само до равенство 0:0 при домакинството си на "Локомотив Пловдив" от 1-я кръг на "А" група.

Мача се игра на стадион "Българска армия" пред около 10 хиляди зрители.

Футболистите на ЦСКА имаха превъзходство през по-голямата част от мача. "Червените" видимо надиграха своя съперник през първата част, но след 60-та минута видимо отпаднаха физически, информира Гонг.

Играчите на "Локомотив Пловдив" заложиха на контраатаки, които рядко създаваха опасност пред вратата на Томаш Черни.

ЦСКА можеше да поведе в резултата още в 5-та минута, когато Антон Карачанаков стреля от фаул, топката рикошира в стената и попадна в Рангел Абушев, а той от чиста позиция не успя да стреля, тъй като бе изпреварен от защитник на "Локомотив...