Гол в 25-ата секунда предизвести втора загуба за Манчестър Юнайтед на Дейвид Мойс (видео)

Манчестър Юнайтед на Дейвид Мойс допусна втора загуба в третата си проверка от предсезонното турне на тима, губейки с 3:2 от Йокохама Ф. Маринос. Поражението дойде след няколко обрата и доста слабо представяне на шампионите в отбрана. Показателен бе и фактът, че тимът допусна гол след само 25 секунди игра. Негов автор бе бразилецът Маркиньос. До края на първата част гостите стигнаха до обрат след попадения на Джеси Лингард (19'), който се разписва във втори пореден мач, и автогол на Таширо (30'). След почивката бойкият японски тим стигна до победата след голове на Фабио Агияр (49') и Йошихито Фуджита (87'), а Дани Уелбек и Шинджи Кагава се отчетоха с фрапантни пропуски.

Добрите новини за Дейвид Мойс отново дойдоха от младите играчи Лингард, Заха и Янужай, които се представиха много силно. Тримата впечатлиха при разгромната победа с 5:1 над Австралия Ол Старс и получиха отново шанс да започнат като титуляри за Манчестър Юнайтед. Местният любимец Шинджи Кагава, който се присъедини...