Уникален гол на червен талант спаси ЦСКА в Стара Загора - сектор "Г" вече има нов любимец (видео+галерия)

Берое и ЦСКА изиграха мъжки двубой в последен мач от втория кръг на “А” група, който приключи пре 1:1. Домакините откриха резултата с гол на Венци Христов в средата на първата част. Героят на вечерта обаче бе друг. В 83-та минута юношата на червените Григор Долапчиев, който се появи в игра секунди по-рано, осигури едната точка за своя отбор след феноменален изстрел от 30 метра, забил се в горния десен ъгъл на беройската врата.

Отиграването хвърли в делириум препълнения сектор на гостите, които не спряха да скандират името на новия си любимец.

Двата отбора изиграха здраво първо полувреме, в което липсваха головите положения за сметка на единоборствата. През тази част над всички бе новото попълнение на червените Джаксън Менди, който буквално смачка нападателите на Берое. В атака с движението и добрите си отигравания се понравиха централният нападател Бруно Морейра и играещият зад него Емил Гъргоров.

В 7-та минута гостите от София осъществиха изключително опасна атака....