ЦСКА с равенство срещу Спортист Своге - SportVox

Отборите на ЦСКА и аматьорския Спортист (Своге) завършиха наравно 1:1 в контролна среща, проведена на базата на „червените“ в Панчарево.

„Армейците“ започнаха срещата много активно и можеха да открият резултата още във 2-ата минута, когато новото попълнение Омар Косоко стреля опасно, но бранител на гостите изби, след което топката попадна в Григор Долапчиев, който обаче не намери вратата.

Долапчиев отново бе в центъра на събитията десетина минути по-късно, когато Косоко го изведе сам срещу вратаря на Спортист, но младокът на успя да се възползва. Един от най-големите пропуски за ЦСКА направи Рангел Абушев в 28-ата минута. След грешка в защитата на Спортист, той се озова в чиста позиция, но би точно в стража Димитров.

След почивката и двамата треньори направиха по няколко смени, а „червените“ продължиха да бъдат по-активния отбор. В 56-ата минута Кировски за малко бе прехвърли вратаря на Своге. Така се стигна до 65-ата минута, когато гостите изненадващо...