Солдадо се разписа при дебюта си за Тотнъм, Бейл пак не игра

Роберто Солдадо отбеляза първия си гол за Тотнъм в своя дебют срещу Еспаньол. Мачът приключи при равенство 1:1 и бе генерална репетиция за играчите на Андре Вилаш-Боаш преди старта на Висшата лига след седмица.

Паулиньо също направи дебютна поява с екипа на лондончани пред феновете на „Уайт Харт Лейн“, но основната тема бе отсъствието на Гарет Бейл. Уелсецът остана извън групата, като за причина бе посочена контузия в стъпалото.

Англичаните контролираха събитията почти през целия мач, но не успяха да оползотворят по най-добрия начин предимството си при владението на топката. Паулиньо бе много близо още в началните минути да открие резултата, като техничният му изстрел с глава спря в мрежата, но попадението бе отменено заради засада. Телевизионните повторения показаха, че бразилският национал бе на една линия с последния в отбрана за Еспаньол, но това убегна на съдиите.

Напрежението върху каталунците растеше минута по минута и логично грешката не закъсня. Хави...