Труден, но успешен старт за Карло Анчелоти начело на Реал Мадрид (ВИДЕО)

“Кралския клуб“ постигна труден успех с 2:1 срещу Бетис в първия си мач за сезона в Ла Лига

Реал Мадрид постигна трудна победа с 2:1 срещу Бетис в среща от първия кръг на испанската Примера Дивисион. Двубоят се игра на стадион „Сантяго Бернабеу”, а „белия балет” се добра трудно до трите точки. „Кралския клуб” първи допусна попадение, но впоследствие все пак успя да осъществи обрат, отбелязвайки два гола, вторият от които дойде в заключителните минути на срещата. Така новият наставник на Реал Мадрид Карло Анчелоти успя да дебютира с победа начело на новия си клуб.  Хорхе Молина се отчете с два пропуска за Бетис в началните минути, като и при двете ситуации вратарят Диего Лопес успя да отрази ударите на играча на гостуващия тим. Вратарят Икер Касияс, който през миналия сезон не получаваше достатъчно шансове за изява от тогавашния наставник Жозе Моуриньо, бе оставен на резервната скамейка от Карло Анчелоти в днешния мач. Бетис откри резултата в 14-ата минута, когато...