Отмениха 2 гола на Бербо, „Фулъм” изпусна победата

Димитър Бербатов нямаше шанс в мача с „Уест Бромич”.

Димитър Бербатов два пъти прати топката в мрежата на „Уест Бромич”, но нито едно от попаденията му не беше зачетено, а „Фулъм” изпусна победата в 4-ия кръг от Висшата лига. Лондонският тим водеше почти през целия мач, но в добавеното време допусна гостите да изравнят и мачът завърши 1:1.Публиката на „Крейвън Котидж” изригна в 22-ата минута, когато Стив Сидуел откри резултата. Българският нападател беше изведен в чиста позиция малко преди почивката, отбеляза гол, но той беше отменен заради засада. Ситуацията се повтори и през втората част, когато отново заради офсайд, но този път спорен, беше анулирано друго попадение на Бербо. Митко имаше и още един шанс да отбележи от чиста позиция, но вратарят Майхил отрази удара му.Бившият капитан на националния отбор в крайна сметка излезе 13 минути преди края, за да отстъпи мястото си на Родайега. Колумбиецът също прати топката в мрежата, но и...