Байерн разгроми с 3:0 ЦСКА М в първия си мач от група D на Шампионската лига този сезон. Георги Миланов дебютира за руснаците в Шампионската лига, като влезе в 77-ата минута на мястото на Цубер. В 82-ата той отправи опасен удар от 22 метра, но топката мина над вратата на Нойер.

Головете за "баварците" вкараха Алаба още в 4-ата минута от фаул, Манджукич в 41-ата от положение на засада и Робен в 68-ата.

Байерн бързо поведе с ранен гол на Давид Алаба. Австрийският национал откри резултата в 4-ата минута с перфектно изпълнен фаул, който направи безпомощен стража на ЦСКА Игор Акинфеев. Манджукич можеше веднага след това да удвои, но този път Акинфеев се намеси решително. Гостите бяха плътно прибрани в половината си и опитваха епизодични контри. При една от тях Хонда подаде към Ахмед Муса, но нигериецът шутира неточно.

Баварците разиграваха спокойно и не бързаха да изострят играта пред вратата на ЦСКА. Въпреки това, положения за гол не...