”Реал Мадрид” победи ”Хетафе” с 4:1

Кристиано Роналдо също се разписа при победата над ”Хетфае” Сн.: EPA/БГНЕС

"Реал Мадрид" спечели с 4:1 у дома срещу "Хетафе" и се изкачи на трето място в испанското първенство.

Гостите от мадридското предградие изненадващо поведоха в четвъртата минута чрез попадение на Анхел Лафита, който се възползва от неразбирателство в защитата на Реал Мадрид.

Домакините изравниха в 19-ата минута чрез Пепе, разписал се от съвсем близка дистанция. В 35-ата минута Кристиано Роналдо вкара нов гол от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле след удар от фаул на португалския национал.

В 57-ата минута Иско, който започна като титуляр на мястото на мястото на Гарет Бейл, покачи резултата на 3:1. В последните секунди Роналдо отново се разписа след асистенция на Сами Кедира и оформи крайното 4:1.

Малко преди края "Хетафе" остана с човек по-малко заради втори жълт картон на Мичел....