Георги Миланов с първи 90 минути за ЦСКА (Москва)

Георги Миланов записа втори мач като титуляр за ЦСКА (Москва), но за първи път изигра пълни 90 минути за новия си тим. Това се случи при равенството 0:0 срещу Анжи (Махачкала) от 10-ия кръг на Премиер лигата в Русия.

Така в трети пореден двубой московските "армейци" не успяват да стигнат до победата, след като преди това загубиха с 0:3 от Байерн в Шампионска лига, както и с 0:3 от Спартак (Москва) за първенство.

След загубените точки в последните два кръга ЦСКА остава извън челото, на 2 зад лидерите Зенит и Спартак. Анжи пък е под чертата, заемайки 14-ото място с 5 точки.

В срещата тази вечер Георги Миланов имаше удари към вратата на съперника в 58-ата и 73-ата минути, но и в двете ситуации стражът Михаил Кержаков спаси.

В събота ЦСКА (Москва) гостува на последния в класирането Терек (Грозни).