Фулъм мачка 4:1, Бербо с първи гол за сезона

Фулъм спечели последния мач от осмия кръг във Висшата лига срещу Кристъл Палас с 4:1.

Лондонското дерби обаче не започна никак добре за тима на Димитър Бербатов. На собствения си стадион "Селхърст Парк" домакините от Палас взеха инициативата от самото начало на мача и много скоро – още в седмата минута поведоха с гол на Адриан Мариапа.

В 19-ата минута, при абсолютно надмощие на Палас, Фулъм изравни. Пайтим Касами овладя на гърди дълъг пас по въздуха и с невероятен удар от границата на наказателното поле изравни.

В самия край на полувремето нов великолепен гол донесе преднина на Фулъм. След зле изпълнен пряк свободен удар от Брайън Руис, топката попадна на дъгата в Стимън Сидуел, който бе да се бави с шут от въздуха я прати неспасяемо в горния ъгъл на вратата на Палас – 1:2.

Пет минути след почивката Димитър Бербатов отбеляза първия си гол за новия сезон. Той засече с глава центриране от корнер на  Руис.

В 55-ата минута нещата станаха ясни. Отново...