Ивелин Попов дебютира с гол, класира „Ростов“ на полуфинал

1
133

Националът Ивелин Попов направи страхотен дебют с екипа на „Ростов“. Нападателят влезе като резерва и отбеляза единственото попадение за успеха с 1:0 срещу „Краснодар“ в мач-реванш от четвъртфиналите за Купата на Русия.

По този начин тимът на българина елиминира съперника си с общ резултат 3:2 и се класира за полуфиналите.

Българинът, който през зимата се раздели със „Спартак“ Москва и подписа с „Ростов“, влезе в игра на мястото на Алексей Йонов в 82′. Само пет минути по-късно той завърши отлична контраатака.

В полуфиналите Попов и компания ще срещнат победителя от двойката „Рубин“ – „Локомотив“ Москва.

Следващата седмица Ивелин най-вероятно ще дебютира за „Ростов“ и в първенството. Тимът му ще играе с „Енисей“ на Петър Занев.