От Янтра скочиха срещу съдийството след загуба от Левски

Отборът на Янтра Габрово загуби с 1:2 гостуването си на Левски от едноименния град. Гостите останаха крайно разочаровани от съдийството като според тях, домакините са стигнали до успеха със спорна дузпа и неотсъдено нарушение при победния си гол.

През първата част срещата бе равностойна, а чисти положения почти нямаше. През втората част габровският тим пое изцяло инициативата, изнесе играта в половината на домакините и създаде 4-5 от т.н. чисти голови положения, но за съжаление не успя да ги реализира. Добрата игра на „Янтра“ все пак доведе до попадение в 72-та минута. Удар на Христо Христов беше отразен от вратаря, но Ивайло Христов беше на точното място и довкара отбитата топка за 0:1. Само пет минути по-късно Гановски отсъди изключително спорна дузпа за „Левски 2007“,  с мотив „игра с ръка“ на Алекс Згрипаров, и реанимира домакините – 1:1. Пет минути преди края отборът на „Левски 2007“ стигна и до победно попадение, при което пък от щаба на „Янтра“ имаха сериозни...