Голям бой за Георги Миланов и ЦСКА (Москва) в Манчестър

Българският национал Георги Миланов и ЦСКА (Москва) претърпяха сериозна загуба при гостуването си на Манчестър Сити в Шампионската лига. “Арцейците” от руската столица отстъпиха с 2:5 при гостуването си на “гражданите” в мач от Група “D”.

Миланов игра през първото полувреме за ЦСКА (Москва), а на почивката беше заменен от Расмус Елм. Серхио Агуеро вкара два гола за домакините, а Алваро Негредо се отличи с хеттрик. Двата гола за гостите бяха реализирани от Сейду Думбия.

Агуеро даде аванс на Манчестър Сити още в 3-ата минута с точно изпълнена дузпа. Аржентинецът удвои в 20-ата минута, а десет минути по-късно асистира за първия гол на Негредо.

Думбия върна едно попадение в добавеното време на първата част, но Алваро Негредо възстанови аванса на тима си малко след почивката. В 72-ата минута Думбия беше точен от дузпа, а испанският нападател на Манчестър Сити оформи хеттрика си с попадение в добавеното време на мача.