ЦСКА (М) сгази Терек, Миланов с 90 минути и асистенция (видео)

Шампионът на Русия ЦСКА (Москва) разгроми като домакин Терек (Грозни) с 4:1 в мач от 16-ия кръг на Премиер Лигата. Головете за отбора на Леонид Слуцкий реализираха Сейду Думбия (9, 38-дузпа), Зоран Тошич (20) и Сергей Игнашевич (24), а попадението на утехата за Терек бе дело на Аилтон в 72-ата минута.

Титуляр за московчани бе българският халф Георги Миланов, който остана на терена през всичките 90 минути. Той се отличи с асистенция за първия гол на Сейду Думбия, с който ЦСКА откри резултата в 9-ата минута. Миланов направи прекрасен пробив отляво и подаде на котдивоарския нападател, който от непосредствена близост изпревари противниковия вратар и даде аванс на домакините в резултата. В 20-ата минута сръбският офанзивен халф Зоран Тошич направи резултата 2:0, разписвайки се след хубаво двойно подаване с Думбия.

В 24-ата минута защитникът Сергей Игнашевич наказа неразбирателство в отбраната на гостите и с удар отблизо вкара за 3:0, а в 38-ата минута Думбия реализира второто...