Дженоа и Торино не излъчиха победител

Дженоа и Торино не излъчиха победител Сн.: Gong.bg

Отборите на Дженоа и Торино не успяха да излъчат победител в мач от 14-ия кръг на италианската Серия А. Мачът на стадион „Луиджи Ферарис“ завърши при резултат 1:1.Резултатът бе открит малко случайно от гостите в 7-ата минута, когато Омар Ел Каудури отклони леко топката след далечен изстрел на негов съотборник. Домакините се опитаха да върнат бързо попадението, но в крайна сметка първата част приключи без нови голове.През второто полувреме все пак домакините показаха по-добра игра и заслужено стигнаха до точката. Попадението за Дженоа падна в 69-ата минута и бе дело на Давиде Биондини. До края на редовното време и двата тима имаха възможности да изкопчат трите точки, но двамата вратари не допуснаха това да се случи.С точката Дженоа запазва седмото си място във временното класиране, но утре може да бъде изместен от Лацио, който има две по-малко. Торино...