Два гола на Балотели не стигнаха на Милан за победа (видео)

Отборите на Ливорно и Милан завършиха 2:2 в мач от 15-ия кръг на италианската Серия "А". По този начин "росонерите" прибавиха само точка към актива си, след като в предишния кръг надиграха с 3:1 като гости Катаня. Преди това грандът от Милано разби и Селтик с 3:0 в Глазгоу в Шампионската лига.

Марио Балотели даде аванс на гостите в 7-ата минута, но в 26-ата Лука Силигарди изравни. В 58-ата минута Паулиньо бе точен за 2:1. В 83-ата минута Балотели направи резултата 2:2 и спаси отбора, воден от Масимилиано Алегри от поражение.

Още в 7-ата минута "росонерите" излязоха напред в резултата. Бразилският офанзивен халф Кака центрира отляво към Балотели, вратарят Франческо Барди не успя да пресече паса и намиращият се съвсем близо до голлинията СуперМарио с пета насочи топката в мрежата, въпреки че не уцели кълбото по най-добрия възможен начин.

Домакините обаче отговориха на предизвикателството в 26-ата минута. Много хубав гол реализира нападателят Лука Силигарди, който получи...