Драма в Атина! Три дузпи, три червени картона и Олимпиакос на 1/8-финалите (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 3:1 Андерлехт и зае второто място в група "C". Гръцкият продължава напред, заради по-добра голова разлика от състава на Бенфика.

Хавиер Савиола откри резултата в 34-ата минута, само пет по-късно Саша Клистан изравни. Американецът се възползва от подаване на Денис Прает.

Втората част започна с червен картон на Шейху Куяте, за нарушение в наказателното поле. Хавиер Савиола, обаче, изпусна отсъдената дузпа.

След още осем минути аржентинецът се раваншира и отбеляза. Нападателят се получи страхотно центриране от Давид Фустер.

Драмата предстоеше, когато в 72-ата минута Владимир Вайс пропусна също дузпа.

В 88-ата минута Фабрис Н'Сакала получи втори жълт картон, това не бе всичко, когато вратарят на белгийския тим Силиво Прото бе изгонен в 90-ата минута. Когато страстите се оталожиха Алехандро Домигес реализира от бялата точка и оформи крайния резултат.