Ливърпул: Съдията ни закла

Голям вой вдигнаха от Ливърпул след загубата с 1:2 при гостуването на Манчестър Сити. "Червените" недоволстват за две отсъждания на бригадата на Лий Мейсън. Роденият в манчестърска област съдия спря през първото полувреме голова атака на Ливърпул. Мейсън бе подведен от помощника си на тъча, че Рахим Стърлинг е в положение на засада. Такава обаче категорично нямаше. През второто полувреме пък Мейсън не се осмели да даде дузпа на Ливърпул, когато Джолеън Лескът се опита да скъса фланелката на Луис Суарес в наказателното поле.

"Не сте ме чували да говоря против съдии. Но това беше прекалено. При така наречената засада на Стърлинг, страничният рефер дори не беше на една линия с нашия нападател. На такова високо ниво и за такива пари, трябва да се слагат съдии, които могат да тичат наравно с футболистите. Защото ние сме тренирали това положение цяла седмица. Перфектно позициониране, една линия и бърз старт. И идва някакъв неадекватен човек и го отменя, по простата причина, че...