Славия спечели победа в дебюта на Вили Вуцов - SportVox

Вили Вуцов стартира с победа в Славия.

Славия спечели първата си контрола през лятото. „Белите“ победиха с 2-1 второразрядния Ком-Миньор след голове на Димитров и Бето.

Срещата започна малко изненадващо с гол за Ком. В 19-ата минута след грешка на „бялата“ защита точен беше Дилян Колев. В 35-ата минута Радослав Димитров-Меси успя да изравни резултата. Само след три минути берковчани отново можеха да водят, но удара на Генов срещна гредата. „Белите“ стигнаха до победата след гол на Бето, който оползтвори добър пас на Ортега.

По този начин новия треньор на Славия Велислав Вуцов дебютира с победа при първия си мач начело на най-стария столичен клуб.

Съставът на Славия: Господинов, Б.Георгиев, Ст.Петров, Й.Петков, Рангелов, Н.Петров, Керчев, Р.Димитров, Г.Иванов, Яшар, Т.Колев (Ем.Петров, Кавдански, Б.Дяков, Р.Петров, Дюлгеров, Попара, Коприваров, Младенов, Ортега, Бето, Гущеров)