Нова порция супермачове в Шампионската лига

Шампионската лига се завърна в пълния си блясък със снощните първи осминафинални мачове. Барселона и Пари Сен Жермен показаха класа и до голяма степен си гарантираха място сред най-добрите 8 в турнира, а днес към същото ще се стремят още 4 тима със сериозни амбиции. Арсенал посреща Байерн в опит да си отмъсти за отпадането на същата фаза през миналия сезон, а Милан е домакин на непредвидимия Атлетико Мадрид. И двата двубоя обещават много емоции, а специалистите отдават леки предпочитания на гостите.

Байерн разполага с всичко необходимо, за да дублира титлата си от миналия сезон, но в Мюнхен със сигурност имат едно наум преди срещата на "Емиратс". Преди 12 месеца баварците разпердушиниха Арсенал насред Лондон с 3:1, но на реванша бяха на път да изживеят един от най-големите кошмари в историята си. Байерн отстъпи с 0:2 и в последните минути всички на "Алианц Арена" трепереха за класирането на четвъртфиналите. Сега Байерн ще излезе не само със самочувствието на действащ шампион, но...