Левски с категорична победа над Сант Жулия

Левски си осигури комфортна преднина, побеждавайки андорския Сант Жулия с 4:0 в първия мач между двата отбора от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

„Сините" доминираха през първите 45 минути, но така и не успяха да разпечатат вратата на скромния тим от Андора.

Левски наложи териториален превес още в началото на мача, но до сериозно голово положение така и не се стигаше.

В 30-та минута Йовов бе близо до откриване на резултата, но ударът му с глава бе изчистен от голлинията. Минута по-късно пред Седрик Бардон се откри най-чистото голово положение през първата част, когато той се озова очи в очи с Бургос, но ударът му попадна точно в ръцете на вратаря.

Второто полувреме започна много добре за Левски, като „сините успяха да открият резултата само четири минути след подновяването на играта (49'). Веселин Минев центрира в наказателното поле и Дарко Тасевски засече топката за 1:0.