ЦСКА се разправи с Локо Сф, Мартин Петров вкара в стил "Лео Меси" (видео+галерия)

ЦСКА надигра с 3:1 Локомотив (София) в контрола, която се проведе в "Надежда". Чрез Ивайло Чочев, Валентин Илиев и Мартин Петров армейците дръпнаха с 3:0 до почивката,  а в последната минута на мача Якасонго вкара почетен гол за своя отбор.

Особено красиво бе попадението на Мартин Петров, който в стил "Лео Меси" преодоля трима футболисти на червено-черните и след мощен шут с левия крак изпрати топката в мрежата на Локо. Освен трите гола, през първата част футболистите на Стойчо Младенов осъществиха няколко изключително атрактивни комбинации, които се понравиха на техните фенове.

Срещата започна с ранно попадение на Ивайло Чочев, който се разписа в седмата минута след груба грешка на Божидар Митрев. Стражът на железничарите опита да подаде топката на свой съотборник, но вместо това я изпрати в краката на Чочев, който напредна фронтално и без проблем реализира.

В 15-та минута червените поведоха с 2:0. Автор на гола стана Валентин Илиев, който вкара с глава след отлично...