Черноморец измъчи Волфсбург - SportVox

Черноморец Бургас загуби с 0:1 от шампиона на Германия Волфсбург, информира Бургас24.БГ. „Акулите“ изиграха най-престижната си контрола от подготвителния лагер в Австрия. Срещата за немците пък се яви генерална репетиция преди старта на сезона в Бундеслигата. Единственото попадение в срещата падна в 43-та минута и бе дело на Графите от дузпа.

Волфсбург заложи на най-добрите си футболисти за мача с българския отбор. Ето и стартовата единайсеторка на „вълците“: Беналио – Ритер, Шимунек, Бардзали, Шефер – Жосуе – Гентнер, Зиани, Мисимович – Графите, Джеко.

Първите 15 минути преминаха равностойно. Волфсбург успя да сътвори някои добри комбинации, но не можа да стигне до добро положение пред българската врата. Междувременно над терена започна да се излива дъжд. Немските шампиони взеха лек превес в играта след половин час, но отново трудно достигаха до вратата на Паскал Борел.

От своя страна Черноморец създаде най-доброто си положение в мача до момента в 20-та...