"Армията" непревземаема крепост за Генерала - ефектни попадения носят нов успех на ЦСКА (видео+галерия)

ЦСКА се бетонира на второто място в "А" група след домакински успех с 2:0 над Литекс в пряк двубой за сребърните медали. Попаденията за победителите вкараха Венци Василев през първата част и Омар Косоко в средата на второто полувреме.

С тази победа футболистите на Стойчо Младенов затвърдиха доброто си представяне срещу този съперник през сезона, срещу когото постигнаха три победи и едно равенство, като в четирите двубоя не допуснаха гол в своята врата.

Преди мача феновете на ЦСКА аплодираха треньора на оранжевите Миодраг Йешич, който след един от престоите си на "Армията" получи прозвището Генерала.

Гостите влязоха по-добре в мача и в 10-та минута организираха скоростна атака през центъра на терена, която завърши с шут на Том, който излезе в аут.

Две минути по-късно Литекс като по чудо не откри резултата. Момчил Цветанов излезе очи в очи срещу Мболи, но стреля покрай лявата греда.

Така се стигна до 14-та минута, в която ЦСКА откри резултата след перфектно...