Чепинец включи на четвърта срещу Спортист

Отборът на Спортист (в тъмни екипи) все още не си е гарантирал мястото в трета дивизия за следващото първенствоСъставът на Чепинец регистрира 10-ти успех през сезона в Югозападната „В“ група. Велинградският тим наказа с 4:1 гостите от Спортист (Своге).Още в самото начало „шоколадите“ се разминаха с гола. Не бяха изтекли и 60 секунди, когато Петър Петков насочи топката с глава към вратата на домакините. Кълбото, обаче се отби от напречната греда и излезе в аут.В средата на полувремето домакините изригнаха с 2 бързи гола. В 25-а минута Христо Сталев с шут от 19-метрова дистанция разпечати вратата на Спортист. Две по-късно съотборникът му Христо Спасов демонстрира точен мерник от 27 метра за 2:0.След почивката гостите от Своге, които не са подсигурили оставането си в трета дивизия, започнаха по-активно. В 51-та минута уникален пропуск сътвори Даниел Шмедин. Играчът на Спортист не успя да намери рамката на вратата след центриране отляво. В 55-та топката прелетя близо 40 метра и се...