Велизар Димитров с гол при победа на Металург (Донецк) в Лига Европа,Бибишков титуляр за Стяуа

Тази вечер се изиграха всички реванши от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Фаворитите не допуснаха изненади и продължават в плейофите. Националът Велизар Димитров вкара третия гол за победата на Металург (Донецк) с 3:0 като гост над словенския Интерблок (Любляна) в мач -реванш от третия квалификационен кръг на турнира Лига Европа. Бившият халф на ЦСКА се разписа от дузпа в 85-ата минута, а отборът му продължава напред с общ резултат 5:0. Б Българският нападател Крум Бибишков бе титуляр за Стяуа при победата с 3:1 на румънския гранд над шотландския Мадъруел в мач-реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Бибишков остана на терена до 62-ата минута, когато бе заменен от Очироши. Стяуа продължава напред с общ резултат 6:1.

Ето и всички резултати от третия предварителен кръг: Дери Сити - ЦСКА 1:1 (0:1 в първия мач) Черно море - ПСВ Айндховен 0:1 (0:1) Криля Советов- Сейнт Патрикс 3:2 (0:1) Карабах - Хонка 2:1 (1:0) Кошице - Славия Сараево 3:1 (2:0) ...