ЦСКА изпусна дузпа и се сгромоляса в Дупница (видео+галерия)

ЦСКА допусна малко очаквана издънка, след като не успя да бие Марек в Дупница и срещата от 17-ия кръг на "А" група приключи 0:0.

Армейците имаха повече положения от своя съперник, но ги пропиляха, а за капак на всичко четвърт час преди края на двубоя Жуан Фелипе изпусна и дузпа.

Като цяло обаче футболистите на Стойчо Младенов изиграха слаб мач на тежкия терен в Дупница, особено през първото полувреме, и затвърдиха впечатлението, че изпитват сериозни проблеми, когато се изправят срещу по-скромни съперници.

Червените стартираха по-активно срещата и опитаха няколко удара и центрирания, но те не застрашиха сериозно вратаря Михайлов.

В 14-ата минута централните бранители на гостите изпуснаха Крум Бибишков, който се озова сам срещу вратаря, но не успя да си спре добре топката на гърди и тя му бе отнета.

ЦСКА отговори с опасна атака в 17-ата минута, в която Буш получи добър извеждащ пас, но при опита си да стреля топката се спря в една локва и...