Волфсбург с нова победа - SportVox

Играчите на Щутгарт се радват след поредния гол във вратата на Фрайбург.

Шампионът Волфсбург спечели втора поредна победа в германската „Бундеслига“. „Вълците“ се справиха като гости на Кьолн с 3-1. След нулево равенство в първата част, втората започна с изненадващ гол за „козлите“. Разписа се Феликс Ерет с удар с левия крак. Шампионите реагираха мигновено и веднага натикаха Кьолн в половината им. Резултатът не закъсня и играчите на Армин Фее стигнаха до три гола до края на срещата. Първо Джеко изравни в 74-ата минута, в селдващата Воме си отбеляза автогол. В края на срещата първо попадение с екипа на Волфсбург записа новото попълнение Обафеми Мартинс. Така с тази победа „вълците“ излязоха начело в „Бундеслигата“.

Хамбургер пък разби Борусия Дортмунд с 4-1 като домакин. Момчетата на Бруно Лабадия поведоха още в третата минута след гол на Гереро, но още в следващата атака Валдес изравни резултата. С нови два гола до 12-ата минута на Зе Роберто и Гереро Хамбург...