Дани Младенов дебютира с два гола за Левски, но "сините" губят (ексклузивно видео)

Отборът на Левски загуби първата си контрола от лятната подготовка в Линдабрун срещу румънския Търгу Морещ с 2:3. Двете попадения за тима на Ясен Петров бяха дело на дебютанта Дани Младенов, който се появи в игра в 68-ата минута при резултат 0:2. Бившият играч на Пирин първо намали след подаване на Дарко Тасевски в 76-ата минута, а четири минути по-късно със страхотен удар от 20 метра оформи крайния резултат. Сфърля (12), Роман (47) и Флорин (77) бяха точни за новака в румънския елит.

Петров, за когото също това бе първи мач начело на 26-кратния първенец на България, заложи на Божидар Митрев, в защита бяха Стефан Станчев, Йордан Милиев, Шакиб Бензукан, Веселин Минев. Лъчезар Балтанов, Христо Йовов, Александър Александров и Жоазиньо бяха халфове, а юношата Александър Киров и завърналият се на "Герена" от Локомотив (Мездра) Исмаил Иса водеха атаката.

Двубоят започна с минута мълчание в памет навършването на 39 години от трагичната гибел на легендите на Левски...