"Малката Барса" с безпощаден разгром и над Локо София - SportVox

Отборът на Лудогорец продължава да мачка всичко по пътя си в А група, след като разби с 4-0 тима на Локомотив София в двубой от 12-и кръг, игран на „Лудогорец Арена“ в Разград. Бразилецът Марселиньо и националът Станислав Генчев вкараха по два гола за домакините.

В началото на мача момчетата на Ивайло Петев не бяха много съсредоточени и можеха да бъдат наказани за грешките си. В 19-ата минута Мишо Александров върна лошо топката към Голубович, който успя с мъка да изпревари Мечо Телкийски и да опази вратата си от гол. Четири след това Велев бе изведен сам срещу стража на „зелените“, но Александър Барт го застигна и отне кълбото. Така дойде 31-ата минута, в която новият българин Шоко центрира от десния фланг и Марселиньо след удар с глава не остави шансове на Галев.

В началото на втората част Лудогорец уби интригата набързо с две попадения. В 48-ата минута домакините организираха прекрасна контраатака и Гъргоров подаде надясно към Станислав Генчев и халфът с лекота...