Жребият пак размина „Левски“ и ЦСКА :: Скандал – всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят, анализи, шоу,…

1

Снимка: google

Жребият за Купата на България отново размина „Левски“ и ЦСКА. „Сините“ и „червените“ ще имат гостувания на 1/8-финалите, които са насрочени за 27, 28 и 29 октомври, пише Блиц.

„Левски“ се падна срещу третодивизионния Несебър, който елиминира Пирин (Благоевград) на 1/16-финалите. За „сините“ това ще е ново гостуване край морето, след като в миналия кръг тимът на Стойчо Стоев игра срещу Поморие на стадион „Лазур“ и надви съперника с 4:2 след дузпи (0:0 в редовното време и продълженията).

ЦСКА ще гостува в Плевен на местния Спартак, който елиминира Славия след 2:1 на 1/16-финалите. Лидерът в Югозападната „В“ група вече отстрани един отбор от „Б“ група, побеждавайки Нефтохимик с 3:1.

Носителят на Купата на България Черно море ще гостува на четвъртодивизионния Вихър (село Строево).

Шампионът Лудогорец ще има визита на Локомотив (Горна Оряховица). Литекс ще приеме Дунав (Русе).

Точните дати и часове на мачовете ще бъдат допълнително определени. Припомняме, че победителят се излъчва в един мач. При равенство в редовното време, се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство следва изпълнение на дузпи.