Берое и Левски завършиха 0:0 :: Скандал - всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят, анализи, шоу, справочник, видео

Снимка: Иван Йочев – Sportal.bg

Отборите на Берое и Левски завършиха при резултат 0:0 в среща от 10-ия кръг на Първа професионална лига, пише Sportal.bg.  Още в 6-ата минута домакините имаха основателни претенции за дузпа, след като Антонио Вутов връхлетя върху Мартин Камбуров в наказателното поле на столичани.

В 9-ата минута Антон Карачанов стреля опасно от фаул, но на сантиметри от дясната греда на Божидар Митрев. Гостите отвърнаха с удар от фаул на Жорди Гомес в 13-ата минута, но Перниш нямаше проблем да улови.

Малко след това Карачанаков се откъсна от Цветкович, като се опита да прехвърли Митрев, но стреля доста несериозно в аут.

Васил Панайтов стеля, а Перниш изби, след което удар на Буш бе блокиран от Иванов.

Райнов стреля слабо с глава в ръцете на Митрев, а при следващата атака силен изстрел на Гомес бе избит от Перниш. Топката попадна в Цветкович, който вместо да подава на Буш, пробва диагонален изстрел, но далеч от целта.