Представиха Мартин Петров на ''Рийбок''

Представиха Мартин Петров на ''Рийбок'' 7 Август 2010 / 13:26  |  Автор: mylog  | Категория: Спорт Българският национал Мартин Петров и съотборниците му от Болтън Уондърърс бяха представени официално пред своя публика по време на приятелския мач срещу Осасуна, спечелен от англичаните с 2:0.

Възпитаниците на Оуен Койл спечелиха с 2:0, като през двете полувремена играха по две различни единайсеторки. Изявите на Мартин и компания бяха наблюдавани от 4 000 души на "Рийбок Стейдиъм".

Петров започна мача като титуляр и бе аплодиран горещо при всяко докосване на кълбото.

Английския тим имаше инициатива през първата част, когато паднаха и двата гола. Първо Елмандер откри в десетата минута, а след още четвърт час Лий с глава се разписа за 2:0.