Спартак Мадрид бие с 5-0 в стил Барселона-Реал Мадрид

Чудесната победа с 5-0 бе изгледана „на живо" от собственичката на заведението „SUZI MM" в Humanes. Бизнес дамата, любителка не само на добрата храна, но и на добрия футбол, бе поканила на гости всички футболисти на Спартак Мадрид с техните половинки и ръководството на клуба. Балансиранато според правилата за здравословно хранене меню, приятната обстановка, креативните разговори на тема футбол се отрази чудесно върху физическата форма на момчетата. Отборът на Анхел Диас бе по-активен още в първите минути на двубоя срещу Ла Манча.

Опасните положения пред вратата на гостите не закъсняха. В 13-та минута след центриране от дясно на Теодоси Гаврилов към Борис Дацив, защитник на Ла Манча игра непозволено с ръка в наказателното поле и реферът отсъди дузпа в полза на облечените в червено-бели екипи играчи. Зад точката за изпълнение застана капитанът на Спартак, който пое отговорността за реализирането на добрата възможност и вкара 2-та си дузпа за сезона, увеличавайки головата си сметка...