Кени Далглиш за еуфорията в Ливърпул!

Кени Далглиш отдаде дължимото на желанието и отдадеността на неговите играчи, след като Ливърпул записа победа от 3:1 на Анфийлд над Ман.Юнайтед.

Дирк Каут изпрати отбора на полувремето с 2 гола преднина, след изпълнени с екшън първи  45 минути, но нападателя завърши своя хет-трик през второто полувреме.

”Всеки който подкрепя Ливърпул е имал страхотен ден, което се дължи на страхотното представяне на играчите. Те са главните виновници да се получи този резултат.

Без всички да дадат всичко от себе си, няма как да биеш Манчестър Юнайтед, но те го направиха.

Както съм казвал много пъти преди, сработването между мен и играчите беше е страхотно и всички бяха много отзивчиви по време на тренировките на Мелууд със Стив Кларк и Сами Лии и затова получиха заслужена награда.

Докато хет-трика на Каут ще грабне всички заглавия в новините, страхотното представяне на Суарез беше причината той да бъде награден с наградата на Калсберг за играч на...