Фъргюсън хвали Чарли Адам от Блекпул

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън похвали капитана на Блекпул Чарли Адам след мача между двата отбора. Треньорът на Юнайтед бе впечатлен от представянето на шотландския си сънародник и не пропусна да го похвали на пресконференцията след мача. "През първото полувреме не играхме добре, а корнерите на Чарли Адам струват 10 милиона паунда" заяви Фъргюсън. Както е известно Блекпул поведе през първото полувреме с 2-0. И двата гола паднаха след центриране на Адам от корнер. Шотландският халф има 7 мача за националния отбор и е само на 25 години. След силните си изяви срещу Юнайтед, няма да е изненада, ако бъде привлечен в по- голям клуб в най- скоро време. След почивката Юнайтед доминираше и стигна до пълен обрат благодарение на два гола на Димитър Бербатов и един на Хавиер Ернандес.