Локо Пловдив гледа към Европа след разгром над ЦСКА - SportVox

снимка: Plovdiv24.bg

Отборът на Локомотив Пловдив запази шансове за четвъртото място в А група, след като успя да разгроми с 4-1 като домакин полурезервния тим на ЦСКА в среща от 29-ия кръг на А група.

Мачът започна отлично за гостите, след като още в третата минута Костов подаде наляво към Тонев, който центрира ниско, Шеридън се размина с топката, но тя се озова в Гъргоров, който отблизо не пропусна. Само шест по-късно домакините съумяха да стигнат до равенство, след като Лазаров изпълни фаул отдясно и Кавдански с глава насочи кълбото в мрежата на Караджов.

В 14-ата минута обратът за „смърфовете“ бе пълен, след като Родригес се възползва от неразбирателство между Стоянов и Тонев и останал сам срещу вратаря на софиянци не сгреши – 2-1. Пет по-късно пловдивчани реализираха и трето попадение, което бе от чиста засада. Сержиньо центрира от свободен удар, а Златински с глава матира Иван Караджов, а страничният рефер така и не вдигна флага. В 26-ата минута...