Football24.bg Sofia Cup – обзор на 23-ия кръг

1
KameliaNew
KameliaNew

ФК Тиня спечели с 4:2 мача си срещу Пълна мрежа в 23-ия кръг на Football24.bg Sofia Cup.

Тиняците, предвождани от баш пияницата Петър Константинов – Моко, дойдоха почерпени на мача. Те разкриха, че формалният повод било раждането на дете в семейството на съотборника им Димитър Платников, който вече е вуйчо.

Тиня поведоха с 2:0 с голове на Димитър Демирев в 15-ата и Симеон Семов в 33-ата. В 45-ата Александър Тодоров намали за Пълна мрежа, но две минути по-късно Константин Цолов си вкара автогол за 1:3. В 48-ата пък Димитър Демирев заши втория си гол за 4:1.

Крайното 2:4 оформи Цолов от дузпа в 50-ата минута.

Бачетата победиха с 3:1 Хасково в мач от 23-ия кръг на Football24.bg Sofia Cup. Срещата се игра на терените „Бароко Спорт“ в Студентския град. Спонсор на турнира е „Унибет“.

Хасково поведоха с 1:0 с гол на Александър Сариев в 6-ата минута. След това обаче не успяха да оползотворят положенията си, получиха три безответни гола и загубиха мача. За победителите се разписаха Ганчо Иванов на два пъти – в 18-ата и 36-ата минута и Димитър Червенков в 42-ата.

Бачетата удариха и две греди, веднъж малшанс имаха и момчетата от Хасково.

Изи Кредит разкова с 11:2 Промил в мач от 23-ия кръг на Football24.bg Sofia Cup. Срещата се игра на терените „Бароко Спорт“ в Студентския град.

По пет гола за Изи Кредит вкараха Филип Филипов и Антонио Данов. Веднъж реализира и Кристиян Радински. За Промил се разписа Любомир Харачаров, а играч на победителите си заби автогол.

Хандбалистите победиха с 6:3 Легендите в изключително оспорван мач от 23-ия кръг на Football24.bg Sofia Cup.

Легендите поведоха още в първата минута чрез Дамян Дамянов. Хандбалистите обаче обърнаха до 3:1 чрез Юлиан Горецов (12), Борислав Кобаков (19) и Мирослав Генадиев (22). В 27-ата Даниел Калангеров намали резултата – 2:3. В този момент от мача Легендите играеха много добре, но изпуснаха две изгодни положения да изравнят.

В 32-ата минута Горецов направи 4:2, но само 6 минути по-късно Теодор Найденов се разписа за 3:4. При този резултат Легендите получиха правото да бият и дузпа, но я пропуснаха. В последните минути на мача Хандбалистите вкараха още два гола чрез Мирослав Генадиев (46) и Горецов, който оформи хеттрика си в 49-ата, и спечелиха срещата.