Чепинец нанесе първа загуба на Пирин (Разлог)

Четвъртък, 06 Октомври 2011 21:21  Футболистите на Чепинец (в червено-синьо) вече мислят за следващия съперник в турнира за Купата на България, след като отстраниха водача в първенството на Югозападната "В" групаОтборът на Чепинец (Велинград) продължава победният си ход за Купата на България. Представителят на област Пазарджик в тазгодишното издание на турнира елиминира с 3-2 гостуващия състав на Пирин (Разлог). Съперникът на велинградчани е едноличен лидер в Югозападната „В” група и нямаше поражение в официален мач от началото на сезона. Първата част бе много динамична и не остави 200 зрители на градския стадион в Ракитово да скучаят. Още в 5-та минута Камен Хаджиев засече топката с глава след корнер за 1-0. В 8-та Цветан Варсанов бе оставен сам в наказателното поле и с прецизен удар изравни. Христо Сталев изведе Чепинец отново напред в резултата след асистенция на Евгени Шолев в 13-та минута. Две по-късно Йордан Етов отблизо увеличи на 3-1. В 44-та минута гостите спечелиха дузпа,...